Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu w roku szkolnym 2023/2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą stałych zajęć dla dzieci i młodzieży prowadzonych w naszym ośrodku. W roku szkolnym 2023/24 proponujemy udział w bezpłatnych zajęciach z malarstwa na szkle, grafiki, rysunku, rzeźby w drewnie, ceramiki, garncarstwa i mozaiki zgodnie z przyjętym harmonogramem. Zajęcia prowadzić będą: Monika Stachowiec, Bożena Świderska-Środa i Regina Mrowca-Kenar.

Informujemy, że wyjazdowe zajęcia plastyczne będą odbywały się także w Szkołach Podstawowych w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem.

Gorąco zachęcamy do licznego udziału w zajęciach! Szczegóły na plakatach lub pod numerem telefonu 18 20 01 690 (wew. 21).

Nabór do szkółki gry na skrzypcach

Od października ruszamy w naszym ośrodku z zajęciami w szkółce gry na skrzypcach (muzyka góralska) prowadzonymi przez Andrzeja Polaka. Pierwsze spotkanie organizacyjne, podczas którego przyjmowane będą zapisy osób zainteresowanych rozpoczęciem nauki odbędzie się w piątek, 13 października o godz. 15:30. Na zajęcia zapraszamy dzieci od II klasy szkoły podstawowej.

Warsztaty mydlarskie w białodunajeckim GOK

Podczas poniedziałkowych zajęć w naszym ośrodku dzieci wykonywały pachnące mydełka. Samodzielnie dobierały kolory, zapachy i dodatki z suszonych ziół i płatków kwiatowych, które zatapiały w przygotowywanych mydełkach. Wszystkim dzieciom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za udział w zajęciach. Przedstawiamy krótką relację z zajęć.

Warsztaty z projektowania i druku 3d dla dzieci i młodzieży

W sierpniu przeprowadziliśmy w naszym ośrodku warsztaty z projektowania i druku 3d dla dzieci i młodzieży. Przedstawiamy króką fotorelację z przebiegu warsztatów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach.

Wakacyjne warsztaty decoupage

Wakacje z GOK i Biblioteką w Białym Dunajcu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Gminy Biały Dunajec. Harmonogram zajęć podany niżej na plakacie obowiązuje od 24 lipca do 10 sierpnia 2023 roku. Wszystkie zajęcia są bezpłatne! Zapraszamy!