Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Warsztaty witrażu na słoikach dla dzieci i młodzieży

W przyszłym tygodniu zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty witrażu na słoikach prowadzone przez panią Monikę Stachowiec. Warsztaty odbywać się będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu oraz szkołach: w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem.

Terminy zajęć zamieszczone są poniżej na plakacie. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty haftu góralskiego zakończone!

Informujemy, że z dniem 5 maja zakończyliśmy zapisy na warsztaty haftu z panią Janiną Skupień Ładunkulą. Dziękujemy za zgłoszenia! Przypominamy o spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 6 czerwca, o godz. 17.00 w budynku Goku i Biblioteki w Białym Dunajcu, przy ul. Jana Pawła II 363. Osoby zainteresowane kursem zapraszamy na kolejną jego edycję!

Warsztaty haftu góralskiego

Serdecznie zapraszamy na warsztaty haftu góralskiego (wyszywanie gorsetów koralikami i cekinami), które poprowadzi pani Janina Skupień Ładunkula - hafciarka, regionalistka z Gliczarowa Górnego, laureatka Marki Tatrzańskiej 2020.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 6 czerwca, o godz. 17.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej  w Białym Dunajcu, przy ul. Jana Pawła II 363. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wcześniejsze zapisy! Liczba miejsc ograniczona! Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

Wiosenne warsztaty plastyczne dla rodzin z Ukrainy

13 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu gościliśmy rodziny z Ukrainy, które wzięły udział w wiosennych warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Bożeną Świderską Środę. W trakcie zajęć powstało wiele pięknych i kolorowych kompozycji kwiatowych wykonanych z bibuły i krepiny.

Wielkanocne warsztaty zdobienia jaj techniką decoupage

W związku ze zbliżającymi się świętami instruktorki Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu przeprowadziły cykl warsztatów wielkanocnych, podczas których dzieci i młodzież zdobiły jajka techniką decoupage. Warsztaty odbyły się w białodunajeckim GOK oraz Szkołach Podstawowych w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem. Zamieszczamy krótką fotorelację z tych zajęć.

Warsztaty projektowania i druku 3D w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszym ośrodku odbyły się warsztaty z projektowania i druku 3D dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć uczestnicy zapoznali się z działaniem drukarek 3D i oprogramowaniem przeznaczonym do tworzenia trójwymiarowych modeli. Warsztaty przeprowadzili pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu w ramach projektu "BIT: Bony na Innowacje Technologiczne" finansowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa.