Strona internetowa „Od gen. Galicy do Trebuniów Tutków. Galeria dawnych zdjęć”

Dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci 2020" Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. A. Galicy w Białym Dunajcu oddaje do Państwa dyspozycji stronę internetową „Od gen. Galicy do Trebuniów Tutków. Galeria dawnych zdjęć” dostępną pod adresem https://www.zdjeciazdunajca.pl.

Zapraszamy do jej oglądania – umożliwia ona wyszukiwanie zdjęć według kategorii tematycznych, dat, słów kluczowych (tagów) itp. Zachęcamy również do współudziału w tworzeniu strony – nadsyłaniu fotografii i dokumentów dotyczących Białego Dunajca i okolic oraz ludzi z nim związanych, a także uwag dotyczących ich opisu – osób, miejsc i dat.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież z gminy Biały Dunajec od udziału w zajęciach plastycznych i muzycznych białodunajeckiego Ośrodka Kultury. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań z naszymi instruktorkami: Bożena Świderska (tel. 500 869 988), Monika Stachowiec (tel. 665 467 557). Zapraszamy!

Wyniki konkursu plastycznego XXVII Festiwalu Papieskiego

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS" - Biały Dunajec 2020.

Jury składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO i serdecznie dziękuje rodzicom, nauczycielom i katechetom za uwrażliwienie dzieci i młodzieży na tematy związane z duchowością.

Wyniki konkursu literackiego XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS"

Poznaliśmy laureatów XXVII Festiwalu Papieskiego edycja 2020 organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu, dorosłym, dzieciom, młodzieży, a także ich instruktorom za przygotowanie i nadesłanie tak dużej ilości prac. Laureatom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród od poniedziałku 19 października w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej, ul. Jana Pawła II 363.

Finał XVII Festiwalu Papieskiego - transmisja online