31 32 33
Start >> Sport i turystyka >> Informacja Turystyczna >> Internetowa baza obiektów turystycznych z terenu Gminy Biały Dunajec
Internetowa baza obiektów turystycznych z terenu Gminy Biały Dunajec
Autor: Bartłomiej Kudasik   
Szanowi Państwo! W białodunajeckim Ośrodku Kultury swoją działalność prowadzi Punkt Informacji Turystycznej, stanowiący część Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Wspólnie z Urzędem Gminy Biały Dunajec rozwijamy program mający na celu stworzenie internetowej bazy danych o pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych, pokojach gościnnych. W związku z tym pragniemy zachęcić Państwa do umieszczenia danych o swoim ośrodku/pensjonacie/ domu wczasowym na naszej stronie internetowej, stronie Urzędu Gminy i w bazie danych Punktu Informacji Turystycznej.

Obiekty, które zechcą uczestniczyć w programie otrzymają tabliczkę z numerem i informacją, że obiekt wpisany jest na listę prowadzoną przez Gminę Biały Dunajec. Ta forma promocji jest dla mieszkańców naszej gminy bezpłatna, prosimy jedynie o przesłanie przesłanie formularza zgłoszeniowego i zdjęć swojego ośrodka, jakie chcieliby Państwo zaprezentować na naszych stronach.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy można przesłać elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą na adres: Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu, ul. Jana Pawła II nr 363 lub Urzędu Gminy Biały Dunajec ul. Jana Pawła II nr 312.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej lub ze strony: www.bialydunajec.com.pl lub osobiście w siedzibie GOK-u i Urzędu Gminy.

 

FORMULARZ_ZGŁOSZENIOWY.DOC

FORMULARZ_ZGŁOSZENIOWY.PDF

 

<< powrót

    | odwiedzin: 38810 wydrukuj Drukuj

 
Kwietnia 2024
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nasi Partnerzy