Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Warsztaty wypiekania i dekorowania świątecznych pierników

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza dzieci i młodzież z naszej gminy na warsztaty pieczenia i dekorowania świątecznych pierników, które odbędą się w 12 grudnia bieżącego roku od godz. 15.00.

Miejsce: kuchnia na zapleczu Gminnej Biblioteki Publicznej. Warsztaty poprowadzi Bożena Świderska-Środa.

Przedświąteczne warsztaty wykonywania ozdób choinkowych

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na przedświąteczne warsztaty wykonywania ozdób choinkowych i dekoracji bożonarodzeniowych.

Warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej w Sierockiem i Gliczarowie Dolnym oraz w GOK-u w Białym Dunajcu. Poprowadzi je pani Monika Stachowiec.

Godziny zajęć na plakacie. Zapraszamy!

Warsztaty wykonywania OZDÓB I DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na przedświąteczne warsztaty wykonywania OZDÓB I DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH.

Uczestnicy warsztatów będą wykonywali ozdoby, które mogą stać się piękną dekoracją stołów wigilijnych czy też świątecznych choinek.

Terminy zajęć na plakacie.

Serdecznie zapraszamy!.

Warsztaty pieczenia i zdobienia świątecznych pierników

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Biały Dunajec na warsztaty pieczenia i dekorowania pierniczków świątecznych, które odbędą się w czwartek 13 grudnia b.r. od godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu. Miejsce: kuchnia (wejście przez bibliotekę).

Warsztaty poprowadzi Bożena Świderska-Środa.

Serdecznie zapraszamy!

Szkółka gry na skrzypcach - rozpoczęcie zajęć od października!

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy w naszym Ośrodku Kultury szkółkę gry na skrzypcach (muzyka góralska) prowadzoną przez p. Andrzeja Polaka.

Zainteresowanych prosimy o przybycie (z instrumentami) na pierwsze spotkanie we środę 3 października. Od godz. 16.00  zajęcia rozpocznie grupa początkująca, zaś od godz. 17.00 grupa zaawansowana

Gorąco zachęcamy dzieci i młodzież z naszej Gminy do zapisów i udziału w zajęciach!

Zajęcia są bezpłatne!

Zajęcia plastyczne, ceramiczne i muzyczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na zajęcia z malarstwa na szkle, rysunku, grafiki, ceramiki, garncarstwa, mozaiki i rzeźby w drewnie. Zajęcia prowadzone są pod okiem naszych instruktorek Moniki Stachowiec i Bożeny Świderskiej-Środy. Harmonogram na plakacie. Informujemy, że dodatkowe zajęcia plastyczne będą odbywały się także w Szkołach Podstawowych w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem.

Zajęcia muzyczne (tradycyjna muzyka góralska) w szkółce prowadzonej przez Andrzeja Polaka będą odbywały się w każdą środę, od godz. 16.00 - grupa początkująca, od 17.00 - grupa zaawansowana.

Udział we wszystkich warsztatach bezpłatny!