Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Wielkanocne warsztaty decoupage w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

W trakcie kilku ostatnich zajęć plastycznych w Gminnyn Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu dzieci przygotowywały ozdoby na zbliżające się Święta Wielkanocne. Techniką decoupage ozdabiały styropianowe jaja tworząc piękne, kolorowe, własnoręcznie wykonane pisanki na Wielkanoc. Przestawiamy wybór fotografii z tych warsztatów. Wcześniej podobne zajęcia odbywały się także w Szkołach: w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem. Składamy podziękowanie pani Monice Stachowiec za przeprowadzenie cyklu przedświątecznych warsztatów decoupage.

Mikołajkowe warsztaty pieczenia pierników w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

6 grudnia spotkaliśmy się na Mikołajkowych warsztatach wypiekania pierników. Pod czujnym okiem pań Bożeny Świderskiej-Środy i Moniki Stachowiec dzieci nauczyły się jak przygotowywać ciasto na pierniki, a następnie jak je wykrawać, piec i dekorować. Było słodko, gwarnie i wesoło. Stowarzyszeniu Kobiety Podhala dziękujemy za możliwość skorzystania z kuchni. W tym szczególnym dniu nie zabrakło również upominków dla dzieci. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał paczkę mikołajkową ze słodyczami.

Bombki choinkowe zdobione techniką decoupage

Przedstawiamy relację fotograficzną z warsztatów decopuage, które obywały się w minionym tygodniu w szkołach w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem. W trakcie warsztatów dzieci samodzielnie ozdabiały styropianowe bombki techniką decoupage. Warsztaty prowadziła pani Monika Stachowiec, instruktor zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu.

Przedświąteczne warsztaty wykonywania OZDÓB I DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH

W dniach 14 i 16 grudnia 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbywać się będą przedświąteczne warsztaty wykonywania OZDÓB I DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH. Godziny rozpoczęcia zajęć na plakacie. Każdy uczestnik pod okiem prowadzącej p. Moniki Stachowiec będzie mógł własnoręcznie wykonać ozdoby, które będą piękną dekoracją stołu wigilijnego i choinki. Serdecznie zapraszamy!.

Warsztaty pieczenia i zdobienia pierników świątecznych

Warsztaty wykonywania świątecznych witraży

Białodunajecki Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty wykonywania witraży świątecznych. Zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek 15 grudnia w pracowni plastycznej GOK w Białym Dunajcu w godz. 15.00 - 19.00. Warsztaty poprowadzi Monika Stachowiec.