Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Warsztaty Tańca Współczesnego w Białym Dunajcu - 29.03 - 05.04.2014

Na przełomie marca i kwietnia zorganizowaliśmy w Białym Dunajcu kolejne warsztaty z tańca współczesnego. Serdeczne podziękowania składamy prowadzącej warsztaty Sarze Anastazji Osieckiej oraz wszystkim dzieciom uczestniczącym w tych wyjątkowych zajęciach.

Wielkanocne warsztaty plastyczne

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na wielkanocne warsztaty plastyczne, które odbywać się będą przez dwa dni w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu. W czwartek 10 kwietnia od godz. 15.00 pod okiem p. Moniki Stachowiec będziemy przyozdabiać jajka na wiele różnych sposobów i przygotowywać dekoracje na wielkanocne stoły. Natomiast w poniedziałek 14 kwietnia (o godz. 15.00) pisanki i ozdoby będą wykonywane techniką decoupage. Zajęcia poprowadzi pani Bożena Świderska Środa. Zapraszamy !

Warsztaty ceramiczne w ramach Projektu "Aktywny senior"

Za nami już kilka spotkań zorganizowanych w ramach projektu „Aktywny Senior”. 20 marca odbyły się warsztaty z ceramiki. Seniorzy wspólnie z dziećmi mieli okazję wykonywać prace z gliny. Dzieci chętnie udzielały porad dorosłym, jak powinni pracować. Było to bardzo miłe doświadczenie i pokazało, że można wzajemnie integrować dwa pokolenia poprzez rozwijanie talentów artystycznych i zagospodarowanie wolnego czasu.

Kurs malarstwa na szkle w ramach projektu "Aktywny Senior"

"Aktywny Senior" to projekt realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Białym Dunajcu we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Białym Dunajcu obejmujący szereg spotkań mających na celu integrację i aktywizację osób starszych. W dniu wczorajszym seniorzy z naszej Gminy uczestniczyli w kursie malarstwa na szkle, który przeprowadziła dla nich p. Monika Stachowiec (opiekun koła plastycznego w Gminnym Ośrodku Kultury). W przyszły czwartek 20 marca 2014 r. o godzinie 17.00 odbędą się następne z zaplanowanych zajęć, będą to warsztaty z ceramiki. Równocześnie w ramach projektu odbywa się kurs komputerowy prowadzony przez pracowników Biblioteki.

Nauka gry w warcaby

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza dzieci do udziału w bezpłatnych trzydniowych warsztatach nauki gry w warcaby 64 i 100-polowe, które poprowadzi  p. Zbigniew Myszuk w dniach od 25-27 marca. Godziny zajęć zostaną podane w późniejszym terminie wszystkim zainteresowanym. Dzieci, które poczynią najwieksze postępy będą mogły uczestniczyć w I Ogólnopolskim Turnieju w Warcabach, który zostanie rozegrany w Białym Dunajcu w dniach od 28-30 marca bieżącego roku. Gorąco polecamy ! Warcaby to bardzo ciekawa i dynamiczna gra rozwijająca wyobraźnię i umiejętność szybkiego, logicznego myślenia.

Warsztaty wykonywania stroików bożonarodzeniowych - 23.12.2013