Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Udane warsztaty wielkanocne

Za nami kolejne warsztaty wielkanocne zorganizowane w naszym ośrodku kultury. Pod okiem p. Bożeny Świderskiej Środy dzieci tworzyły przeróżne ozdoby świąteczne, ale najwięcej czasu poświęciły na ozdabianie jaj wielkanocnych. Efekty ich pracy możemy zobaczyć w zamieszczonej poniżej galerii. Dziękujemy wszystkim dzieciom za uczestnictwo w warsztatach.

Wielkanocne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży

W poniedziałek 25 marca 2013 r. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbywać się będą wielkanocne warsztaty plastyczne (wykonywanie dekoracji świątecznych, różne techniki zdobienia jajek). Do udziału w warsztatach zapraszamy w szczególności dzieci i młodzież. Zajęcia poprowadzi pani Bożena Świderska Środa.

Kolejne sukcesy podopiecznych GOK w Białym Dunajcu

Pragniemy poinformować, że dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu zostały nagrodzone i wyróżnione aż w trzech konkursach plastycznych organizowanych przez Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem. Gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy.

Świąteczne warsztaty dla dzieci i młodzieży

W czwartek 20 grudnia od godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu będą odbywać się przedświąteczne warsztaty wykonywania stroików i ozdób bożonarodzeniowych. Do udziału w warsztatach zapraszamy w szczególności dzieci i młodzież.  Zajęcia poprowadzi pani Bożena Świderska Środa. Zapraszamy !

Szkółka gry na skrzypcach - muzyka góralska

Informujemy, że zajęcia muzyczne (nauka gry na skrzypcach - muzyka góralska) prowadzone przez p. Andrzeja Polaka będą odbywać się co tydzień w każdy wtorek od godz. 17.00 (I grupa - początkująca) oraz od godz. 18.00 (II grupa - zaawansowana). Gorąco zachęcamy dzieci i młodzież z naszej Gminy do zapisu i udziału w zajęciach ! Zapraszamy !.

Zajęcia plastyczne i muzyczne w roku szkolnym 2012/2013

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu gorąco zachęca dzieci i młodzież do udziału w zajęciach plastycznych, ceramicznych i muzycznych w nowym roku szkolnym 2012/2013. Zajęcia prowadzić będą Monika Stachowiec, Bożena Świderska-Środa i Andrzej Polak. Informujemy, że zajęcia plastyczne będą odbywać się również w ZSPiG w Sierockiem oraz Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych zajęciach !.